KOMPLETNÍ NABÍDKA DVOUVRSTVÍCH DŘEVĚNÝCH PODLAH 
V poslední době se dřevo opět stalo oblíbeným materiálem a není se čemu divit. Dřevěná podlaha přináší do Vašeho domova kus skutečné přírody a šíří kolem sebe příjemnou atmosféru. Z dřevěné podlahy vyzařuje teplo a klid, které dodají útulnost každému interiéru. Dalším kladem je, že dřevěné podlahy jsou velmi praktické a nenáročné na údržbu.
Nabídka dřevěných parket je velmi široká a vybere si jistě každý od vyznavačů moderního hi-tech stylu přes milovníky klasické elegance až po ty, co preferují rustikální styl a návrat ke kořenům.
Společnost ST Profi podlahy s.r.o. nabízí několik typů dřevěných podlah od renomovaných výrobců. V našem sortimentu naleznete dřevěné podlahy, které padnou do každého interiéru a do představ i těch nejnáročnějších klientů.
Složení dvouvrstvé dřevěné podlahy, kde vrchní vrstva je již upravená konečná podoba podlahy lakovaná, olejovaná, vosková, kartáčovaná atd....
Dvourstvé parkety lze položit pouze celoplošným lepením a používají se všude kde žádán snížený útlum při podlahovém vytápění nebo je požadována nižší potřebná výška podlahovin.
  1. Horní vrstva je dřevo tl.až 3,5mm určující dřevinu.
  2. Spodní vrstva je protitah se zámkovým spojem tlouštky až 11mm.